Враца

нд 08:00

Cloudy +8°C
SE 3 m/s

Усеща се като: 6 °C
Видимост: 20 km

14:00
Предимно облачно
12°
E.gif 2
20:00
Предимно облачно
10°
SW.gif 1
02:00
Предимно облачно

S.gif 2
нд
Предимно облачно
13°

E.gif 2
пн
Променлива облачност
16°

S.gif 2
вт
Променлива облачност
16°

E.gif 1

Foreca