Дряново

нд 06:00

Cloudy -1°C
E 6 kmh

Усеща се като: -3 °C
Видимост: 8 km

08:00
Променлива облачност
-2°
E.gif 4
14:00
Облачно

N.gif 6
20:00
Предимно облачно

NW.gif 7
нд
Променлива облачност

-4°
N.gif 7
пн
Променлива облачност

-5°
NW.gif 11
вт
Променлива облачност

-4°
NW.gif 14

Foreca