Tirana

Hën 02:20

Vranësira, shtrëngata me shi +23°C
N 33 kmh

Ndjesia: 23 °C
Shikueshmëria: 7 km
Lagështia: 53 %
Vesa: 13 °C

Hën
08:00
Kthjellët
25°
N.gif 5
Hën
14:00
Pjesërisht vranët dhe shira
32°
NW.gif 6
Hën
20:00
Kryesisht kthjellët
25°
NE.gif 3
Mar
02:00
Pjesërisht vranët
20°
NE.gif 8
Mar
08:00
Kthjellët
22°
NE.gif 4
Mar
14:00
Kthjellët
31°
NW.gif 9
Mar
20:00
Kthjellët
23°
NW.gif 9
Mër
02:00
Kthjellët
17°
E.gif 7
Mër
08:00
Kthjellët
20°
E.gif 3
Mër
14:00
Kthjellët
31°
NW.gif 10

Foreca