Tirana

Mër 14:00

Vranësira +29°C
SE 3 m/s

Ndjesia: 29 °C
Shikueshmëria: 20 km
Lagështia: 44 %
Vesa: 16 °C

Mër
20:00
Pjesërisht vranët, me tendencë shtrëngata e shira
22°
E.gif 2
Enj
02:00
Pjesërisht vranët, me tendencë shtrëngata e shira
20°
E.gif 1
Enj
08:00
Vranët, shtrëngata me shira
19°
SE.gif 1
Enj
14:00
Pjesërisht vranët
26°
W.gif 3
Enj
20:00
Vranësira
21°
SE.gif 1
Pre
02:00
Kthjellët
18°
E.gif 2
Pre
08:00
Pjesërisht vranët
19°
SE.gif 2
Pre
14:00
Vranësira
28°
S.gif 4
Pre
20:00
Kryesisht kthjellët
23°
SE.gif 3
Sht
02:00
Pjesërisht vranët dhe shira
20°
SE.gif 3

Foreca