Созопол

вт 19:30

Cloudy +15°C
E 1 m/s

Усеща се като: 15 °C
Видимост: 7 km

20:00
Предимно ясно
15°
SE.gif 3
02:00
Предимно облачно
14°
SE.gif 3
08:00
Предимно облачно
14°
E.gif 3
вт
Променлива облачност
19°
13°
E.gif 4
ср
Променлива облачност
18°
13°
E.gif 6
чт
Променлива облачност
16°
11°
E.gif 7

Foreca