Свищов

вт 08:00

Cloudy +16°C
E 3 m/s

Усеща се като: 16 °C
Видимост: 10 km

15:00
Ясно
25°
E.gif 4
21:00
Предимно облачно
20°
E.gif 2
03:00
Ясно
15°
E.gif 2
вт
Ясно
26°
12°
E.gif 4
ср
Променлива облачност
27°
13°
E.gif 4
чт
Предимно ясно
27°
15°
E.gif 4

Foreca